De voorlopige startlijst voor de F-proeven van zaterdag 21 december is bekend.

startlijst f proeven 2018 vaag

 

 

Tijd: Naam: Proef: Paard/pony: Diploma rijden?
09:30  Dowayna Ageicda  F0  Afke  
09:40  Marije Vermain  F1  Amber  
09:50  Naomi Pen  F2  Palermo  
10:00  Himen Aido  F1  Amber  
10:10  Elina Bron  F2  Alfred  
10:20  Iris Zwerver  F2  Amber  
10:30  Lindsey de Ruijter  F3  Rianda  
10:40  Brecht Smilde  F3  Palermo  
10:50  Annefloor Engwerda  F3  Rianda  
11:00  Nynke Dikkerboom  F3  Palermo  
11:10  Lyke Gorter  F3  Amber  
         
11:25  Annelieke v/d Vlugt   F4  Rianda  
11:33  Lyanne Bijlsma  F4  Indy  
11:41  Niels Rumpff  F4  Palermo  
11:49  Maureen Nienhuis  F4  Rianda  
11:57  Yta Strikwerda  F4  Bliksem  
12:05  Peter Huitema  F4  Maike  
         
12:15  Losrijden F5      
12:25  Fardou Nicola  F5  Alfred  
12:33  Anneloes Bijlsma  F5  Kathleen  
12:41  Maud Schiphorst  F5  Mr. Blue  
12:49  Veerle v/d Veen  F5  Amber  
12:57  Jule Timmermans  F5  Indy  
13:05  Jasmin de Wilde  F5  Maike  
         
13:15   Zitcompetite finale       
   Cyrina Waterlander  2    
   Marije Altenburg  2    
   Hannah Koopal  2    
   Rikst Alons  3    
   Maaike Groenewegen  3    
         
13:30   - PAUZE -       
   Demo wedstrijdteam      
   Prijsuitreiking F-proeven      
   Prijsuitreiking Zitcompetitie      
         
14:15  Losrijden F6      
14:25  Elvyra Bruinsma  F6  Mr. Blue  
14:33  Amber de Boer  F6  Linda  
14:41  Carianne van Eck  F6  Da vinci  
14:49  Brecht Dikkerboom  F6   Indy  
14:57  Ylse Kuperus  F6  Oremo  
         
15:10  Losrijden F7 t/m F10      
15:20  Siobhan  F7  Da vinci  
15:28  Jildou Kerkhof  F9  Indy  
15:36  Nina Bouma  F10  Alfred  
15:44  Maaike Groenewegen  F10  Quinty  
15:52  Marije Altenburg  F10  Indy  
         
16:00  Losrijden F11 + F12      
16:10  Cyrina Waterlander   F11  Mr. Blue  
16:18  Michel van Smeden  F11  Sjoukje  
16:26  Hannah Koopal  F11  Quinty  
16:34  Rikst Alons  F12  Oremo  
         
  Pas de Deux      
16:45  Evelien en Cathelijne      1 Flash/Bliksem  
17:15  Jennifer en Sarita     2 Da vinci/Linda  
         
   Talententeam      
17:30  Sophie Brouwer  L1  Oscar  
17:36  Laura Talsma  L1  Bliksem  
 17:42  Jennifer Bax  L2  Mr. Blue  
 17:48  Evelien Talsma   L2  Bliksem  
 17:54  Cathelijne Tolsma  M1  Flash  
         
 18:00 Prijsuitreiking + huldiging kampioenen      

 

Versie B van de proeven wordt gereden!

Er zijn dit keer geen theorie examens!

 

Opmerkingen:

Zorg er voor dat je een uur van tevoren aanwezig bent.

Losrijden gebeurt in groepen, staan op de startlijsten (vanaf F5)

Bij het losrijden gelden de volgende spelregels:             

  • Er wordt niet gegaloppeerd
  • Minimaal 5 minuten losstappen, paar rondes draven
  • Zodra degene voor jou in de baan is, sta je klaar in de wasplaats! 

 

Agenda

ma di wo do vr za zo
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Stichting Opvang oude manegepaarden en ponys in Friesland
Stichting Opvang oude manegepaarden en -pony's in Friesland, www.pensioenpaard.nl
logo artilens sponsor stal sibma 500
ArtiLens, hoofdsponsor van het Stal Sibma KNHS Talententeam

Aanmelden nieuwsbrief

Ik ga akkoord met de Privacy beleid

logo aequor logo fnrs logo vvp